Cílem výzvy o dvou dotačních titulech je podpořit využívání digitálních technologií v českých podnicích a zvýšit tak úroveň digitalizace, případně automatizace, která povede ke zlepšení vnitropodnikových firemních procesů. Dotace na projekt a jednoho žadatele je poskytována minimálně 0,5 mil. Kč a maximálně do výše 15 mil. Kč (ve výzvě Virtuální podnik do výše podpory de minimis – max. 200 tis. EUR) s mírou podpory v rozmezí 20 až 60 %.Dotační titul lze využít například na pořízení informačních systémů umožňujících komplexní digitalizaci agend (ERP – řízení firmy, DMS – oběh dokumentů, CRP – plánování časového rozvržení výrobních kapacit, BIM a CDE systémy – služby pro vytváření digitálních modelů ve stavebnictví a příbuzných oborech), nákupu HW k zajištění vnitřní konektivity ve firmě a nástrojů pro správu vlastní LAN sítě, logistické systémy a technologie, monitorovací systémy, služby poradců, expertů, studie, bezpečnostní audity, atd.

MxB IT Vám poskytne odbornou konzultaci při identifikaci vhodného využití této výzvy resp. obou dotačních titulů, rádi Vám pomůžeme s posouzením a kompletním vyřízením dotace včetně zajištění externího financování.

(link na přiložený dokument)

Kde nás najdete?

Máte-li nějaké dotazy, neváhejte nás kontaktovat.

MxB je značka, pod kterou působí samostatně společnost MxB s.r.o., poskytující služby daňového poradenství podle zákona o daňovém poradenství, společnost MxB advokátní kancelář s.r.o., poskytující právní služby podle zákona o advokacii, společnost MxB IT s.r.o., společnost MxB finance s.r.o. a MxB audit s.r.o. Společnost MxB advokátní kancelář s.r.o. je zcela nezávislá na ostatních společnostech poradenské skupiny. Orgánem mimosoudního řešení sporů pro klienty advokátní kanceláře, spotřebitele je Česká advokátní komora se sídlem v Praze www.cak.cz (email: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.).