Naši milí obchodní přátelé,

blíží se rok 2023, který nám všem přinese, jako vždy, spousta nového. 
Nejen ve společenském, kulturním i politickém životě, ale i profesním.
Nechme úvahy kam náš svět směřuje filozofům, politologům a umělcům.
Náš Zpravodaj vznikl v tomto roce proto, abychom Vás pravidelně seznamovali s novinkami ve světě účetnictví, daní, práva, auditu, financí a IT. Doufáme, že se naše Poradenská skupina MxB stane vaší oporou a průvodcem nejen ve světě účetnictví a daní, které úspěšně poskytujeme již více jak 28 let, ale pomůžeme vám s našimi specialisty i v oblastech dalších.
A jelikož se vzájemně již nějakou dobu známe a důvěřujeme si, tak jsme přesvědčeni, že spojením naší znalosti vaší firmy, společně s osobním přístupem, jsme vám schopni poskytnout tu nejlepší možnou službu na trhu.
 
Přejeme Vám v novém roce hodně zdraví, klidu a rodinné pohody.
 
Celý tým Poradenské skupiny MxB

Kde nás najdete?

Máte-li nějaké dotazy, neváhejte nás kontaktovat.

MxB je značka, pod kterou působí samostatně společnost MxB s.r.o., poskytující služby daňového poradenství podle zákona o daňovém poradenství, společnost MxB advokátní kancelář s.r.o., poskytující právní služby podle zákona o advokacii, společnost MxB IT s.r.o., společnost MxB finance s.r.o. a MxB audit s.r.o. Společnost MxB advokátní kancelář s.r.o. je zcela nezávislá na ostatních společnostech poradenské skupiny. Orgánem mimosoudního řešení sporů pro klienty advokátní kanceláře, spotřebitele je Česká advokátní komora se sídlem v Praze www.cak.cz (email: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.).